HAKKIMIZDAÖmür Çelik olarak; yolculuğumuza 2001 yılında başladık ve bugün Türkiye’nin önde gelen parlak çelik üreticisi ve vasıflı çelik tedarikçisi olduk.

2010 yılından itibaren parlak çelik ürünlerimizi modern yeni nesil makinalarla üretmeye devam ediyor, yurt içinde ve yurt dışına hizmet veriyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizin ışığında her geçen gün büyüyoruz.

Ürünlerimiz başta otomotiv sektörü olmak üzere; beyaz eşyada, makina imalatında, çelik yapı bağlantı elemanlarında, denizcilik sektöründe, savunma sanayisinde ve tarım makinalarında kullanılıyor.

Biz işimizi çok seviyor, teknolojimize güveniyoruz.

VİZYONUMUZ

Kurumsal profesyonellikte, işine hakim, işini seven, kendini sürekli geliştiren ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olmak. 

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden, inovatif düşünen, farklılıkları kucaklayıp, takım çalışmasına önem veren, çözüm odaklı davranan ve müşterisini en doğru şekilde anlayabilen bir şirket olmak.

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ


Müşterimizi severiz, Dürüst ve Güveniliriz, Çalışkanız, Yenilikçiyiz, Doğa Dostuyuz, Takım oyuncusuyuz.


Ömür Çelik’te yaptığımız her şeyi, attığımız her adımı, bu değerlerin üzerine inşa ederiz.  

Yeniliklere açık olan, farklılıkları kucaklayan, rekabetçiliği savunurken takımını da koruyup kollayan insanlarız hepimiz. 

Ve bugün işimize duyduğumuz aşkla hep bir adım ilerideyiz!