İNSAN KAYNAKLARI


Ömür Çelik olarak, güçlü İnsan Kaynakları yapılanmamızla sektörde fark yaratan bir şirketiz. Müşteri memnuniyetinin, çalışan memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle odağımıza, müşterilerimizle eşzamanlı olarak çalışanlarımızı da almakta ve insana yatırım yapmaktayız.

Sürekli gelişen, yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın, profesyonel kariyerlerini desteklemekteyiz. Yetkinlik ve performans gelişimlerine katkıda bulunacak süreç, sistem, kaynak ve alt yapıları tasarlayarak hayata geçirmekteyiz.

Ömür Çelik’te biz sektöre ve şirketimize nitelikli iş gücü yetiştirmekteyiz. Şirket stratejimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda, çalışanlarımıza sürekli olarak ve çok boyutlu gelişim fırsatları sunmaktayız. Öğrenen ve öğreten bir organizasyon olma yolunda geleceğe yatırım yapmaktayız. Toplumsal faydayı her zaman göz önüne alarak ekosistemimizde yer alan tüm birey ve grupların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Bu sayede, şirket vizyonumuza hizmet ederek hızlı ve istikrarlı büyümemizi devam ettirmekteyiz.Başvuru Formu Açık Pozisyonlar